Aktuální nabídka novostaveb k prodeji:

 

Rodinný dvojdům v Šanově, okr. Znojmo

Termín kolaudace: prosinec 2021
Typ domu: bungalov
Dispozice: 4+KK každá polovina domu
Výměra celého pozemku: 1.050 m2
Zastavěná plocha: 2x 122 m2
Konstrukce: tvárnice 300 mm, zateplení 150 mm, vazníková valbová střecha
Vybavení v ceně domu: elektrické podlahové vytápění s TFT termostaty v každé místnosti, LED podhledová světla v celém domě,  plovoucí podlahy s lištami, vnitřní dveře a zárubně, obklady a dlažba na WC a v koupelně, vana, sprchový kout, elektrický žebříkový sušák, splachování WC dešťovou vodou vč. retenční nádrže a inteligentního čerpadla, terasa se zastřešením a dlažbou, zastřešení vstupu do domu, vydlážděné parkovací stání, vydlážděný chodník ke vstupu do domu, nerez komín vč. krbových kamen a podložky, funkční optický internet s wifi a LAN zásuvkami v každém pokoji, klimatizace s dálkovým ovládáním vč. wifi ovládání, prvky chytré domácnosti s dálkovým přístupem – wifi termostat, 2x venkovní kamery, ovládání světel nad vchodem a terasou. Betonové oplocení do výšky 2 metrů, zeď oddělující sousední polovinu domu, základní terénní úpravy.

Součástí ceny domu jsou další bonusy, kompletní přehled viz Seznam vybavení domu

Prodejní cena 1/2 dvojdomu: 5.350.000,-Kč

 

 

V letech 2015 až 2021 probíhala výstavba rodinných domů v Olomouckém, Středočeském, Pardubickém, Královehradeckém  a Jihomoravském kraji.

Ukázky několika realizací:

Novostavba RD v Držovicích, okr. Prostějov

Typ domu: bungalov 4+KK
Výměra pozemku: 452 m2
Zastavěná plocha: 105 m2
Konstrukce: tvárnice 300 mm, zateplení 150 mm, vazníková valbová střecha
Vybavení v ceně domu: Elektrické podlahové vytápění s digitálními termostaty, LED vestavná světla, plovoucí podlahy, vnitřní dveře a obložky, obklady a dlažba na WC a v koupelně, vana a sprchový kout, nerez komín, funkční drátový a bezdrátový internet, GSM a wifi alarm, prvky chytré domácnosti – dálkové ovládání topení, venkovní kamery, dálkové ovládání světel

 

Novostavba RD v Krakovanech, okr. Kolín

Typ domu: bungalov 4+KK
Výměra pozemku: 545 m2
Zastavěná plocha: 107 m2
Konstrukce:dřevostavba s akumulačními zděnými vnitřními příčkami, zateplení 200 mm, vazníková sedlová střecha
Vybavení v ceně domu: Elektrické podlahové vytápění s TFT termostaty v každé místnosti, LED vestavěná světla v celém domě,  plovoucí podlahy s lištami, vnitřní dveře a zárubně, obklady a dlažba na WC a v koupelně, vana, sprchový kout, elektrický žebříkový sušák, splachování WC dešťovou vodou vč. retenční nádrže a inteligentního čerpadla, terasa se zastřešením a dlažbou, zastřešení vstupu do domu, vydlážděný chodník, nerez komín vč. krbových kamen, funkční internet s wifi a LAN zásuvkami v každém pokoji, TV DVBT2 anténa. Prvky chytré domácnosti vč. hlasového ovládání.