Aktuální nabídka novostaveb k prodeji:

Aktuálně probíhají dokončovací práce na rodinném domě ve městě Habry, ulice Brodská 261, okr. Havlíčkův Brod. Jedná se o samostatně stojící bungalov s dispozicí 4+KK v klidné okolní zástavbě s velkým pozemkem 960 m2. Konečná prodejní cena domu je 5.700.000,-Kč včetně standardního vybavení, prodej se uskuteční bez účasti realitní kanceláře. Předpokládané dokončení domu je 08-09/2023. Je možné též dodat dům bez vybavení za nižší cenu po dohodě se zájemcem.

Zájemci si mohou stáhnout bližší popis včetně vybavení domu na tomto odkazu, případné dotazy zodpovíme ta tel: 602 710 983 nebo tel: 720 403 545.

 

 

 

 

 

V letech 2015 až 2022 probíhala výstavba rodinných domů v Olomouckém, Středočeském, Pardubickém, Královehradeckém  a Jihomoravském kraji.

Ukázky několika realizací:

Rodinný dvojdům v Šanově, okr. Znojmo

Typ domu: bungalov
Dispozice: 4+KK každá polovina domu
Zastavěná plocha: 2x 122 m2
Konstrukce: tvárnice 300 mm, zateplení 150 mm, vazníková valbová střecha
Vybavení v ceně domu: elektrické podlahové vytápění s TFT termostaty v každé místnosti, LED podhledová světla v celém domě,  plovoucí podlahy s lištami, vnitřní dveře a zárubně, obklady a dlažba na WC a v koupelně, sprchový kout, elektrický žebříkový sušák, splachování WC dešťovou vodou vč. retenční nádrže a inteligentního čerpadla, terasa se zastřešením a dlažbou, zastřešení vstupu do domu, vydlážděné parkovací stání, vydlážděný chodník ke vstupu do domu, nerez komín vč. krbových kamen a podložky, funkční optický internet s wifi a LAN zásuvkami v každém pokoji, klimatizace s dálkovým ovládáním vč. wifi ovládání, prvky chytré domácnosti s dálkovým přístupem a ovládáním zařízení. Betonové oplocení do výšky 2 metrů, zeď oddělující sousední polovinu domu, základní terénní úpravy.

 

 

 

Novostavba RD v Držovicích, okr. Prostějov

Typ domu: bungalov 4+KK
Výměra pozemku: 452 m2
Zastavěná plocha: 105 m2
Konstrukce: tvárnice 300 mm, zateplení 150 mm, vazníková valbová střecha
Vybavení v ceně domu: Elektrické podlahové vytápění s digitálními termostaty, LED vestavná světla, plovoucí podlahy, vnitřní dveře a obložky, obklady a dlažba na WC a v koupelně, vana a sprchový kout, nerez komín, funkční drátový a bezdrátový internet, GSM a wifi alarm, prvky chytré domácnosti – dálkové ovládání topení, venkovní kamery, dálkové ovládání světel

 

Novostavba RD v Krakovanech, okr. Kolín

Typ domu: bungalov 4+KK
Výměra pozemku: 545 m2
Zastavěná plocha: 107 m2
Konstrukce:dřevostavba s akumulačními zděnými vnitřními příčkami, zateplení 200 mm, vazníková sedlová střecha
Vybavení v ceně domu: Elektrické podlahové vytápění s TFT termostaty v každé místnosti, LED vestavěná světla v celém domě,  plovoucí podlahy s lištami, vnitřní dveře a zárubně, obklady a dlažba na WC a v koupelně, vana, sprchový kout, elektrický žebříkový sušák, splachování WC dešťovou vodou vč. retenční nádrže a inteligentního čerpadla, terasa se zastřešením a dlažbou, zastřešení vstupu do domu, vydlážděný chodník, nerez komín vč. krbových kamen, funkční internet s wifi a LAN zásuvkami v každém pokoji, TV DVBT2 anténa. Prvky chytré domácnosti vč. hlasového ovládání.